NAZAR BONCUĞU BEBEK BATTANİYE

08.02.2021
1.125
NAZAR BONCUĞU BEBEK BATTANİYE

NAZAR BONCUĞU BEBEK BATTANİYE

Melekler doğrulusunda sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa desenli bebek battaniyeleri tipleri örmek isteyenlerin muhakkak göz atmasını rica ettiğim ve dün paylaştığımız yapılış videosunun devamı olan bu Nazar Boncuğu Bebek Battaniye Devamını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla Sevil Örgüleri türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve etrafınızda görenlerinde çok beğenip örneğini isteyeceklerine emin olduğum bu Bebek Battaniye Örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Bebek Battaniye Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu Anlatımlı Bebek Battaniye Yapımına bakmadan geride bıraktığımız çok pişman olur.

Sevil Örgü Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Nazar Boncuğu Bebek Battaniye Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Nazar Boncuğu Bebek Battaniye Devamı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.