Motifli Yazlık Elbise Modeli

31.07.2022
686
Motifli Yazlık Elbise Modeli

Motifli Yazlık Elbise Modeli

Kız çocukları amacıyla robalı elbise modelleri hem kullanımı basit hem güzel olmaktadır. Genellikle basit örgü roba elbise modelleri çok aranmakta ve istenmektedir.

Tığ işi en basit robayı hazırlarken heves ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak çalıştık. Alt kısmına kumaş ekleyerek çok kullanımı basit ve gösterişli elbiseler yapılabilir. Kendi çocuklarınız, torunlarınız, yeğenleriniz amacıyla örebilirsiniz. Ayriyeten renk renk boy boy hazırlayıp satış yapabilir, aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Modelimizi tığ işi teknik ile çalıştık. Aynı şekilde birkaç motifi birleştirerek yapacağımız elbisemizi, hiç örgü bilmeyen ve yeni örgüye başlayan arkadaşlar da rahatlıkla örebilir. Video ortamında bütün detaylar verilmiş olmakla birlikte, eksik kalan detaylar olduğunu düşünürseniz bizlere yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Sitemizde çoğu elbise , roba ve tığ işi modelleri bulabilirsiniz. Hem de anlatımlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok değişik ve güzel modellere ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bize kısa sürede ulaşabilir , sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Motifli Yazlık Elbise Modeli Anlatım Videosu;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.