Makrome Melek Kanadı Yapılışı

11.09.2022
1.427
Makrome Melek Kanadı Yapılışı

Makrome Melek Kanadı Yapılışı

Evimizin her köşesini süsleyecek kendin yap projelerine bir yenisini daha ekliyoruz. Adım ismim makrome melek kanadı yapılışını öğreniyoruz. Üzerine led ışıklar ekleyerek makrome melek gece lambası yapılışına çevirebilirsiniz. Püsküllerle süslenmiş makrome melek kanadını ahşap çubuklar üstüne, kuru ağaç dalları üstüne yapabilirsiniz. Evinizin her alanında kullanmak isteyeceğiniz makrome modellerinden.

Çeşitli kalınlıkta ve detaylı renklerde makrome ipleri mevcut. Bu güzel makrome ipleriyle yanına aksesuarlar da ekleyerek çok güzel çalışmalar ördük. Makrome duvar süsleri, makrome kapı süsleri, makrome bileklik modelleri, makrome kırlent modelleri, makrome puf modelleri, makrome çantalar ördük. Makrome lamba modelleri yaptık. Bugün tekrar bir duvar süsüyle devam edeceğiz. Eğer değişik çağdaş makrome çalışmalarına göz atmak dilerseniz makrome kapı süsü yapımı videosunu izleyebilirsiniz. Makrome puf nasıl örülür tekrar paylaştığımız projeler arasında. Evinize çok yakışacak.

4 mm kalınlığında pamuklu makrome ipinden vanilya rengiyle çok şık bir süs yapılışını hazırladık. İp ölçüleri ve sarfedilen malzemeler ile ilgili videonun başında bilgi alabilirsiniz. Daha sonra ismim ismim melek kanadının nasıl örüldüğünü izleyeceğiz. Klasik teme düğüm teknikleriyle oluşturulan bir çalışma.

Pamuklu iplik, tarak, makas, ahşap çubuk gibi malzemelere gereksinimiz olacak. Daha sonra iplerimizi istenilen uzunlukta keseceğiz. Ve böylelikle malzemelerimiz hazır olacak melek kanadını örmeye başlayacağız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.