Kabartmalı Örgü Yapılışı

16.10.2020
1.347
Kabartmalı Örgü Yapılışı

İKİ ŞİŞ İLE KABARTMALI ÖRGÜ YAPIMI VİDEOLU

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, bilhassa yeni örgü örnekleri 2020 tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla deryalı fikirler.com Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Kabartmalı Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Güzel Örgü Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş Örgü Örneğina bakmanızı rica ediyoruz.

Tamanne Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.