Lale Lif Modeli Yapılışı

15.05.2020
5.346
Lale Lif Modeli Yapılışı

Lale Lif Modeli Yapılışı
Kare lif modelleri sevenlere günümüz anlatımlı modelimiz lale desenli lif yapılışı. Türkçe anlatımlı olarak kare ve lale desenli örgü lifin yapılışına buradan ulaşabilirsiniz. Anlatımlı lif modelleri ile bütün liflerin yapılışlarını öğreneceksiniz.
Sitemizi takip ederseniz bütün liflerin yapılışlarını öğrenebilecekseniz. Şuana kada onlarca anlatımlı lif modelleri paylaştık. Yepyeni lif modelleri ile de karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Çeyizlik lifler gerçekleştirme isteyenler ya da banyoları amacıyla kese gerçekleştirme isteyen hanımlar yayınlamış olduğumuz misaller ile görülmemiş modeller öğrenecekler.
Desenli lif modelleri son vakitlerde çok ilgi çekti. Hanımlar yalın lifler yerlerine üstünde çiçek böcek olan liflerden yapıyorlar. Bizde gereksinime göre desenli lifler paylaşıyoruz. Lale desenli lif modeli daha evvelce bir ziyaretçimiz doğrulusunda istenmişti. Bizde bu videonun Türkçe anlatımlı videosuna ulaştık. Belki sizde gerçekleştirme istersiniz diye lifin yapımını izah eden videoya yer verdik.
Örgü lif yapılışı kolaydır. Tığ ve lif iplerinizi alıp desenli lif yapımı videosunu izleyip öğrenebilirsiniz. Videoda lif yapılışı ile ilgili bütün ayrıntıya yer verilmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.