Kürklü Lastik Bot Yapılışı

08.01.2021
923
Kürklü Lastik Bot Yapılışı

Kürklü Lastik Bot Yapılışı

Kürklü lastik bot yapılışı değişiklik arayanlar amacıyla patik modelinde şıklık arayanlar amacıyla güzel video anlatımını siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bayanların kıyafetlerini tamamlayan ev patikleri olmazsa olmazlardan olmaya devam etmektedir. Şıklığınıza şıklık katacak modele ne dersiniz ? kürk ayrıntılı ev botu yapılışı ayrıntılı video anlatımlı olarak sizlerle buluşmaktadır.

Kürk ayrıntılı bot yapımını çeyizlik patik modellerin arasına katabilirsiniz. Farklı renk tonlarında kendi zevkinize göre yapabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşaçakalınız..

Kürklü lastik bot yapılışı
Malzemeler: 2 adet sütlü kahverengi nako pırlanta ip
1 adet koyu kahverengi nako pırlanta ip
38 numara keçe taban
2 numara tığ
2 metre şerit kürk
İğne ve makas

Yapılışı: 38 numara keçe tabanımızın kenarlarını sık iğne olarak tığlama prosedürü yapıyoruz. 38 numara örgü taban üzerine ilmeklerin içersinde örerek 1 sıra yarım trabzan örüyoruz. 2. Sırada modelimizi kurmaya başlıyoruz. 1 adet yarım trabzan 1 adet trabzanın ortasından ilmek alarak çift trabzan örüyoruz ve her sırada her ilmekte yarım trabzanların üzerine yarım trabzan çift trabzanlarıda çift trabzan olarak örüyoruz.

Bu şekilde 4 sıra ördükten sonra burun evresinde eksiltme prosedürü yapmaya başlıyoruz. 17 sıra eksiltme prosedürü yaptıktan sonra 3 sıra lastik örgüye devam ediyoruz. Botumuz bittikten sonra keçe tabanla birleştirme prosedürünü yapıyoruz ve botun boğaz evresinde 2 sıra olarak elde makine dikişi ile kürkü dikip modelimizi tamamlıyoruz..Detaylı yapımı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.. Kolay gelsin..

Örgü patik modelleri, patik modeli ve yapımı, bot patik yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.