KUNDAK OLABİLEN KUZU BATTANİYE

05.11.2020
1.311
KUNDAK OLABİLEN KUZU BATTANİYE

KUNDAK OLABİLEN KUZU BATTANİYE YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim şer olanları sizden uzak hayır olanları yakın eylesin. Değişik ve güzel bebek battaniye modelleri yapılıyor, güzel bebek battaniye modelleri arasında konumunu alacak, Kundak Olabilen Kuzu Battaniye Yapımını sizlerle paylaşıyorum, aslında çok güzel olmuş, bebeklerinizi sıcacık saracak onları üşütmeyecek harika bir model olmuş.

Kuzu Bebek Battaniye Modeli
Bebek battaniye modelimiz Örgü Tasarım Yeni Bebek Battaniyeleri arasında konumunu almış, Kundak Olabilen Kuzu Battaniye Yapımında 2 renk normal ip ve beyaz renkte kuzu ip kullanılmış, şiş olarak 3 tür değişik kalınlıkta şiş kullanılmış, yapımını ayrıntılı olarak videomuzu izleyerek görebilirsiniz, çok değişik ve güzel olmuş, yapımı biraz emek istese de bitirdiğinizde buna değecektir. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, bebeklerimizin en güzel zamanlarda kullanmaları dileğiyle.

Kundak Olabilen Battaniye
Sizlerle daha eskiden paylaştığım Bebek Battaniye Modelleri ortamında konumunu alan, Alize Puffy İle Kolay Bebek Battaniyesi Yapımına da bir göz atın derim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.