Karpuz File Çanta Nasıl Örülür

16.08.2022
680
Karpuz File Çanta Nasıl Örülür

Karpuz File Çanta Nasıl Örülür

Bugüne kadar detaylı şekillerde file çantalar ördük, piyasa çantaları yaptık. Bugün tekrar görülmemiş örgü modellerinden file çanta modelleri anlatımı hazırladık. Tam yazlık cıvıl cıvıl kullanımı basit bir çanta. Karpuz file çanta nasıl örülür detaylarıyla videodan izleyeceğiz. Sonra iplerimizi hazırlayıp file çanta yapımını örmeye başlayacağız. Evde kalan iplerle değişik renklerde değişik meyve desenlerinde de çantalar örebilirsiniz. Limon dilimi, portakal dilimi çantalar da çok hoş duracaktır. Örgü file çanta modellerinden yeni örneğimize geçmeden evvelce daha evvelce değişik tasarımlarla yaptığımız file çantalara değinelim.

Mesela eski tişörtlerimizi keserek file çanta modelleri hazırlamıştık. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tarifine eski tişörtten file piyasa çantası yapımından ulaşabilirsiniz. El örgüsü piyasa çantası ise şiş örgü örnekleriyle ördüğümüz modellerden. Ajurlu örgü modellerini kullanmıştık çanta yapımı amacıyla. Beğendiğiniz basit ajurlu örgü modellerini çanta yapımında kullanabilirsiniz. Örgü file yapımı çantalarınızda çok yer kaplamayacak. Alış veriş yaptığınızda derhal çantanızdan çıkarıp amacıylae aldığınız malzemeleri koyabilirsiniz.

Karpuz file çanta nasıl örülür izah eden güzel bir video hazırladık. Küçük çantamız açıldığında çok büyükte oluyor ve amacıylae bütün malzemelerimizi alıyor. İster örgü plaj çantası modelleri, market – piyasa çantası olarak, hobi çantası olarak kullanabiliriz. Çantamızı örmek amacıyla kırmızı, beyaz, yeşil ve kara renklere gereksinimiz olacak. Üst kısımda yani file evresinde ise değişik renkler kullanabiliriz.

Çanta çok güzel gözüküyor değil mi. Kısa sürede derhal tamamlayacağımız örgü modelleri ve yapılışlarından. Şimdi ise detaylı bir şekilde videodan yapılışını inceleyelim. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.