Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye

15.01.2021
1.169
Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye

Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa battaniye örgüleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığım bu Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla gülcan volkan duran örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik yeni örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir beğenilen örgü battaniyelerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Tığ İşi Battaniye Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Gülcan volkan duran Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.