Köşeden Köşeye Motifli Battaniye

18.08.2022
687
Köşeden Köşeye Motifli Battaniye

Köşeden Köşeye Motifli Battaniye

C2C battaniye modellerinden yeni bir numune olarak anlatımını hazırladık. Köşeden köşeye motifli battaniye yapılışı. Çok severek öreceğiniz yeni tekniklerden. Corner to corner battaniyeleri örmek çok keyifli. Birçok deseni uygulayarak battaniyeleri örüyoruz. Motif motif örüyoruz. Tüm olarak örüyoruz. Sadece battaniye olarak değil kırlent modellerinde paspas modellerinde de kullanıyoruz. C2C battaniye amacıyla çoğu şema var. Şemalardan beğendiklerinizi örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Daha evvelce hazırladığımız kadife ipten köşeden köşeye battaniye 2 renkli olarak ördüğümüz yıldız desenli battaniyelerden. Kenarını ponponlarla süslemiştik. Yine süslemek amacıyla püskülleri de kullanabilirsiniz. El örgü bebek battaniyelerinden ördüğümüz desen tekrar tüm örülen lama desenli bir battaniye. Baklava desenli köşeden köşeye örgü tekrar çok beğenilecek görkemli modellerden. Kilim, halı, paspas olarak da örebilirsiniz. Muhteşem olur. Şimdi tığ işi battaniye olarak ördüğümüz köşeden köşeye motifli battaniye yapılışını öğrenelim.

Evde kalan ipleri değerlendirmek isteyenler amacıyla görkemli bir numune hazırladık. Köşeden köşeye motifli battaniye yapılışı. Her bir motifi bundan sonra iplerinizle örebilir renkli örgü bebek battaniyesi modelleri örebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.