Kolay Tek Parça Bebek Yeleği

08.12.2020
1.651
Kolay Tek Parça Bebek Yeleği

Kolay Tek Parça Bebek Yeleği

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun güzel hanımlar, hayatımıza renk katan, evlerimizi neşelendiren, bizleri mutlu eden, bebeklerimiz amacıyla hep en güzelini gerçekleştirme isteriz. En güzel bebek yelek modellerinden olan ve benim çok beğendim yapımı Kolay Tek Parça Bebek Yeleği Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, iki şişle bebek yeleğimiz yapılıyor, tek parça durumunda çıkıyor, yapımı çok basit, örmeye yeni başlayanlar bile rahatlıkla yapabilir.

Tek Parça Bebek Yeleği
Bu yelek modelimiz de, Renkli Yaşam Bahçesi 2020
Bebek Yelek Modelleri arasında konumunu almış, iki şişle bebek yeleği örmeyi biliyorsanız, Tek Parça Bebek Yeleği Modelini rahatlıkla yapabilirsiniz. Boyut olarak 55 santim eni, 33 santim boyu olmuş, 128 ilmek alarak haroşa olacak şekilde, iki şişle bebek yeleğimizi örüyoruz, isterseniz tek renk yapabileceğiniz gibi, renk geçişli iple de yapabilirsiniz. ön kısmına tavşan ve fiyonk yapılarak süslenmiş, çok da yakışmış, bu bebek yelek modelimizi sizlerin de rahatlıkla gerçekletireceğini umuyorum, basit gelsin.

Bebeklerinize çok yakışacak, Şal Yakalı Bebek Yelek Modellerinden olan, benim çok beğendiğim Şal Yakalı Selanik Burgulu Çocuk Yeleği Yapımına da bir göz atın derim, göz atmazsanız bu güzel modeli kaçırırsınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.