KOLAY ÖRGÜ BATTANİYE MODELİ

08.02.2021
2.214
KOLAY ÖRGÜ BATTANİYE MODELİ

KOLAY ÖRGÜ BATTANİYE MODELİ

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa battaniye örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa sürede ördüğünden sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Kolay Örgü Battaniye Modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla örgücü şirin türlerine aslında çok yakışır olan ve dilerseniz de kızlarınızın amacıyla çeyizlik örgüler niyetine tercih edebileceğiniz bu kolay battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir battaniye modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Lif Ve Battaniye Örgü Örneğina bakmadan geçmeyin derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Kolay Örgü Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Örgü Battaniye Modeli Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.