KIRMIZI İLMEKLİ ÖRGÜSÜ

21.03.2021
559
KIRMIZI İLMEKLİ ÖRGÜSÜ

KIRMIZI İLMEKLİ ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa örgü modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Kırmızı İlmekli Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla nazarca örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa vakitte bitirdikten sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu yeni örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel örgü örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerine dile getirdikleri bu Şahane Sıra İlmikli Şiş Örgüna bakmadan geçmeyin lütfen.

Nazarca Örgü Modelleri Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu Kırmızı İlmekli Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kırmızı İlmekli Örgü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.