Kilim Desenli Patik Yapımı

28.01.2021
953
Kilim Desenli Patik Yapımı

Kilim Desenli Patik Yapımı

Çeyizlere yapabileceğiniz kadar şık bir görünüme sahip olan 2 şişle kilim desenli patik yapımını görünce nasıl yapıldığını öğrenmek isteyeceksiniz. Burun kısmına eklenilen kilim deseni biraz takip istese de bittiği vakit çok farklı oluyor.
Patiğin yapımında koyu renk kullanıp kilim deseni amacıyla beyaz renk tercih edebilirsiniz. Birbirine karşıt renkleri kullanmayı da düşünebilirsiniz. Örgü aşkı kanalının anlatımını izleyerek deseni basitçe yapabilirsiniz. Patiğin yapımı size düşünce verecektir bu fikri dilediğiniz desen ile değiştirebilirsiniz.
Zamanın eskitemediği en nadide patik örneklerini sizlere ulaştırmak istedim. Gündemde olan patik çeşitlerinin çoğunun yapılışı sitemizde bulunuyor.

Geleneksel patik örneklerinden yeni çıkmış olan patik modellerine kadar çoğu anlatımlı örneği burada bulabilirsiniz.

Zamana alan okuyan görkemli örneklerin bulunduğu patikleri sizler amacıyla galeriye ekledim. Şiş ve tığ patik modelleri sevenler bu galeriye bakmalı.

Geleneksel patiklerden sonra şimdilerde basit ve renkli patikler de çok rağbet görüyor. Pratik bir şekilde yapılıp giyilen modeller çok ilgi görüyor.

Zamanımızda bundan sonra daha çok tığ işi patik modelleri daha yaygın. Tığdan daha da ileriye gidilerek tunus işi patik modellerinde de çok hoş örgüler ortaya çıktı. Tunus tığdan çok daha kalın olan bir örgü tığ çeşidi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.