Keçe Tabanlık Ev Babeti Yapımı

07.08.2020
2.620
Keçe Tabanlık Ev Babeti Yapımı

Keçe Tabanlık Ev Babeti Yapımı
Tığ işi ile yapamayacağınız şey nerdeyse yok gibi. Bu konumuzda da sizlere ile ev babeti çalışmasını paylaşacağız. Değişik bir görünüme sahip olan keçe ile babet yapımı enteresan ve harika bir sonuca sizi götürecek. Tabanı sağlam, süslü ve istediğiniz renkte olacak bu çalışma amacıyla derhal lüzumlu malzemeleri hazırlayabilirsiniz.
Bakmaya Doyamayacağınız Keçe Tabanlı Çeyizlik Ev Babeti
Ayak tabanınıza ideal hazırlanmış iki adet keçe, ideal ip, tığ ve süslemek amacıyla değişik gereçleri hazırlayarak işlemlere başlayabilirsiniz.
Hazır keçeleri de tercih edebilirsiniz. Kendinden delikli olanları da alabilirsiniz.
Özel bir şekilde oluşturulan ev amacıyla keçe tabanlı ev babeti amacıyla Nako pırlanta serisi ip kullanabilirsiniz.
Tabanın topuk alanını, ara alanı ve ayak uç kısımlarını dağıtımlı şekilde kaçarlı batacağınız belirtildi. 2 ve 3 lü şekilde yapılacak bu alanlar, kurulumu sağlayacak.
Tabanlıklı ev babeti yapımı
Topuğun arkasından modeli kurmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemde tığın başına dolamadan sık iğne yaparak ana kurulumu tamamlayın.
Kurulum ardından tığın başına ip alarak sık iğne yapın. Sonunda almadan çakma tırabzanda birleştirin.
Keçe Tabanlıklı Örgü Ev Babeti Örneği
Gerekli azaltmaları yaparak modeli sonlandırabilirsiniz. Gerekli süslemeleri yaparak kullanıma hazır duruma getirebilirsiniz.
Ev Babeti Yapımı Videosu
Bu şık ve hoş modelin daha ayrıntılı anlatımını videoda bulabilirsiniz. Eğer sizler de evde babet nasıl yapılır konusunu merak ediyorsanız, videodan ve anlatımlarımızdan bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz amacıyla harika bir babet yapmaya hazır mısınız?
https://youtu.be/rE9axlj9A8I

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.