ÜÇ PARÇA BAYAN PATİK YAPILIŞI

03.02.2021
1.007
ÜÇ PARÇA BAYAN PATİK YAPILIŞI

ÜÇ PARÇA BAYAN PATİK YAPILIŞI

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özelikle 5 şiş ile bayan patikleri tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren çok şık bulup sizlere sunmak istediğim bu Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Tam manasıyla Maviden Örgü türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o üç parçalı örgüsünü sizin de çok hoş bulacağınızı ön görü ettiğim bu Beş Şişle Patik Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir Farklı Bayan Patikleri tiplerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Tığ İşi Halkalı Sandalet Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla de anlattıkları bu Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Yapımı Videosu

https://youtu.be/A4_IPYMYDSg

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.