Degrade Kapşonlu Bebek Hırkası

07.01.2021
1.528
Degrade Kapşonlu Bebek Hırkası

Degrade Kapşonlu Bebek Hırkası

Degrade kapşonlu bebek hırkası yapımı – Renk geçişli hırka yapımı
Degrade hırka yapımını paylaştık, bu model sizlerin talebi üstüne anlatılmıştır. Degrade kapşonlu bebek hırka yapımına dair her türlü sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Degrade hırka modeli bu sene en çok oluşturulan modellerden bir tanesidir ve bu kışın modası oldu hanımlar. Gerek bebekler lüzum çocuklar lüzumse yetişkinler amacıyla oluşturulan çalışmalarda kullanılabilen ve sevilen bir model. Bizde canimanne ekibi olarak sizden gelen istekler tarafında modeli anlatıma aldik ? Haydi o vakit degrade hırkayı bilmeyen ve yapamayan kalmasın diyoruz vee hep birlikte hırkayı yapıyoruz.

Gerekli olan malzemeler: (1yaş)
? 4 adet Nako lüks minnoş ip(2 kırmızı 2 krem kullandım ben)
?4 numarali misinalı şiş
?4 adet kırmızı düğme
?1 adet hazır ponpon

Yakadan 80 ilmek ile başlıyoruz. Buradaki ölçülerimiz 1 yaşa ideal demiştik . Sizler dilerseniz yaşa göre ilmek ve ölçülerini artırabilirsiniz. Her gövde amacıyla örgünün herbir seksiyonuna birer ikişer ilmek eklemeniz yeterli olacaktır. Yakadan başlayarak gövde ve kollarını örüyoruz daha sonra yine yakadan ilmek toplayarak kapşonu örüyoruz. Örgünün bütün detaylı detaylarını video da görebilirsiniz. Buna karşın takıldığınız her noktayı bize sormaya çekinmeyin lütfen.
Çocuklarımıza, bebeklerimize çok yakışan bu hırkayı dilediğiniz renklerle özelleştirerek degrade akımına siz de yeni renkler katabilirsiniz ?
Yapacak olan hanımlara basit gelsin diyor ve yaptığınız hırkayı canım annenin sosyal medya hesaplarına göndermenizi bekliyoruz .
Hoşçakalın ??

Degrade kapşonlu bebek hırkası yapımı videolu anlatım

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.