KABARIK ŞİŞ ÖRGÜ

03.11.2021
155
KABARIK ŞİŞ ÖRGÜ

KABARIK ŞİŞ ÖRGÜ

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa 2019 basit örgü örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığım bu Çok Kolay Örgü Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz kızlar.

Tam manasıyla Canselin Örgü Dünyası türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şiş örgü bilenlerinde muhakkak tercih etmesini ideal bulduğum bu Basit Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Örgü Yapımı Anlatımlı çeşitlerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Su Dalgası Örgü Modeli Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Çok Kolay Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Çok Kolay Örgü Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.