İKİ ŞİŞLE KIZ BEBEK ŞORTLU JİLE

17.01.2021
916
İKİ ŞİŞLE KIZ BEBEK ŞORTLU JİLE

İKİ ŞİŞLE KIZ BEBEK ŞORTLU JİLE

Sevgili hanımlar kalbinizden huzur ve sevinç hiç eksik olmasın, yüzünüz her daim gülsün, Rabbim gerçekleştireceğiniz dualarınızın, sizler amacıyla hayırlı olanını hep kabul eylesin. Bebeklerimiz amacıyla her vakit en güzelini gerçekleştirme isteriz, iki şişle kız bebek elbise modelleri arasında konumunu alacak, İki Şişle Kız Bebek Şortlu Jile Yapımını sizlerle paylaşıyorum, aslında çok güzel görünüyor, modeliyle hem şık hem de hazır gibi duruyor, kız bebeği olanların yapabileceği çok harika bir örgü modeli olmuş.

Kız bebeklerine çok yakışacak, Örgü Tasarım Bebek Örgüleri arasında konumunu alan bu harika Bebek Şortlu Jile Modeli, iki şiş kullanarak örülüyor, ip olarak ince ipler tercih ederseniz daha hoş ve güzel olacaktır. Modelimizi numune adetlerini değiştirerek istediğiniz boyutta yapabilirsiniz, hünerli parmaklarımızdan harikalar çıkacağına inanıyorum, şuandan yapacaklara basit gelsin, mutlu vakitlarda kullanın inşAllah.

Kısa vakit evvelce paylaşmış bulunduğum, Örgü Kız Bebek Elbiseleri ortamında konumunu almış olan, Tavus Kuşu Kız Elbise Modeli Yapımına da bir göz atın derim, aslında o da çok hoş olmuş.

Örgü Tasarım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu İki Şişle Kız Bebek Şortlu Jile Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

İki Şişle Kız Bebek Şortlu Jile Yapımı Video

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.