ÇOK ÖZEL İĞNE OYASI

08.02.2021
1.255
ÇOK ÖZEL İĞNE OYASI

ÇOK ÖZEL İĞNE OYASI

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa iğne oyası örnekleri işlemek isteyenlerin şiddetle bakmasını bir ablanız olarak önerdiğim ve ister yazma kenarına dilerseniz de kolye kenarına özenle işleyip özel günlerinizde kullanabileceğiniz bu Çok Özel İğne Oyası Örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla sunanın oyalarına aslında çok yakışır olan ve biz iğne işlemesi seven kadınlarında gözlerini alamayacakları bir model olan bu yeni iğne oyası örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden keyifle bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir gösterişli iğne oyası modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını bizlere ilettikleri bu Gösterişli İğne Oyasına bakmadan geride bıraktığımız pişman olur.

Sunanın El İşleri Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Çok Özel İğne Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Özel İğne Oyası Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.