İki Şiş Tomurcuklu Bahar Dalları Yelek

03.01.2021
1.986
İki Şiş Tomurcuklu Bahar Dalları Yelek

İki Şiş Tomurcuklu Bahar Dalları Yelek

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa tomurcuklu bebek yelekleri tipleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu İki Şiş Tomurcuklu Bahar Dalları Yelek Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Tam manasıyla Şerifenin Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih edebileceğiniz bu Çeyizlik Yelek Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Örgü Yelek Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Çeyizlik Örgü Yelek Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla anlattıkları bu İki Şiş Tomurcuklu Bahar Dalları Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş Tomurcuklu Bahar Dalları Yelek Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.