İKİ ŞİŞ İLE BEBEK HIRKA

16.12.2020
1.359
İKİ ŞİŞ İLE BEBEK HIRKA

İKİ ŞİŞ İLE BEBEK HIRKA

Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok kolay bir çalışması olan haroşe örgü ile bebek yeleği ve hırkanın yapılış anlatımına bahsedeceğim.

İki şiş ile haroşa çalışı cebinde ufak bir ayrıntı yaparak çok hoş bir örgü modeli elde edebilirsiniz.
Arkadaşlar yakadan başlayarak hırka çalışırken kollarını koltuk altına gelince yalnızca kol olarak devam edip sonra gövde çalışarak bitirebiliriz.
Görmüş olduğunuz gibi bir Bu modelde ufak bir ayrıntı yani yaparak cebinde Bir de sen oluştu bu şekilde sizlerde örgülerini farklı tasarımlar uygulayabilir.

Işi yaparak cebinde ufak bir ayrıntı haroşe çalışarak yaptığımız hırka ve yelekte çok güzel bir süslemesi oldu Sizler de farklı motif yaparak tığ işi çalışmasını yapabilirsiniz.

Arkadaşlar Her vakit bahsederim ki farklılığı kendimize yaratabiliriz Bu modelde Umarım farklılığınin nasıl çalışıldığını görmüş olacaksınız sizlere de ufak ayrıntı çevresine tıklayarak ya da cebini bu şekilde tığ yaparak hem şiş hem tığ ile çalışıp farklı Desenler modeller yapabilirsiniz.
Yine farklı modelleri çalışmak dilerseniz kanalım olan orgu tarifleri ve çoğu örgü modelleri bulunuyor bunlara bakıp çoğu model elde etmiş olabilirsiniz.

Değişik düşünceler amacıyla ve çalışma yöntemi nasıl olduğunu öğrenmek istiyorsanız kanalımda Orgutarifleri olarak bakım farklı ayrıntıları sizlere anlatımını yapıyorum sonuna kadar izleyerek Bu ayrıntılardan düşünce edinebilirsiniz.
Sevgili örgü sevenler bebekler amacıyla ve çocuklar amacıyla gerçekleştireceğiniz bu örgü modelini Umarım beğeneceksiniz.

Bu modeli benim gerçekleştirme isteyen bütün örgü sevenlere şuandan kolay gelsin

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.