İki Şiş Hırka, Yelek, Kazak

13.06.2023
312
İki Şiş Hırka, Yelek, Kazak

İki Şiş Hırka, Yelek, Kazak

İki şiş modeller örgüye yeni başladıysak biraz baş karıştırıcı olabilir. Hem modeller tığ işi modellere göre biraz daha karışıktır, hem de iki şişe aniden hakim olmakta zorlanabiliyoruz. Her ne kadar uğreşlı olsa da iki şiş modellerin güzelliği kuşkusuz ki tartışılamaz.

Tek Patik Bebek Örgü Youtube Kanalının anlatımı ile bugün çok şık bir modeli beğeninize sunuyoruz. İster yelek, ister hırka olarak bu örgü modelini değerlendirebilirsiniz. Farklı renk ve dokudaki iplerle kendini çok güzel gösterecek bir model olduğunu düşünüyoruz.
İki Şiş örgü modelimizi yapar iken dilediğiniz dokuda orta kalınlıkta ipler kullanabilirsiniz. Kullandığının ip kalınlığına ve el ayarınıza göre de şiş numaranızı seçmeye ilgi etmeniz gerekmektedir.

Aklınıza takılan her ayrıntı amacıyla anlatım videosunu izleyip, yorumlar kısmından sorularınızı iletebilirsiniz. Bu güzel modeli ve anlatımı amacıyla Tek Patik Bebek Örgü Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bunun gibi içeriklerin devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olmayı unutmayın. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin.

İki Şiş Hırka, Yelek, Kazak Modeli Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.