Hırka Ve Battaniye Modeli Yapımı

10.01.2022
318
Hırka Ve Battaniye Modeli Yapımı

Hırka Ve Battaniye Modeli Yapımı

Tunus işi örgü severler amacıyla yeni bir örgü modeli anlatımını detayları ile beraber yaptık. Yeni tunus işi modelimiz hem basit hem çok güzel, bilhassa bebek yelek modelleri, bebek hırka modeli, bebek süveterleri gibi örgü çeşitlerinde harika duracaktır. Videoda bahsetmiş bulunduğumuz örgü modelini her türlü örgüye basitlıkla uygulayabilirsiniz sizin tercihinize göre bebek ve erişkin örgüleri amacıyla çok ideal bir numune bulunduğunu söyleyebiliriz.

Tunus işi yöntemi tercihiniz ise sitemizde pek çok numune alternatifi bulabilirsiniz. Bu numuneleri basit süratli ve acele örmeniz mümkündür. Bütün numunelerimiz yeni başlayan örgüseverler amacıyla güzel bir alternatif olacaktır.

Yeni örneği yapar iken öreceğiniz örgüye ideal ip ve ona ideal tunus tığ kullanmalısınız. Modelin ayrıntılı anlatımı ve püf noktaları amacıyla kesinlikle videomuzu izlemenizi tavsiyeriz. Bütün ayrıntılarıyla anlatmaya gayret ettim. Buna karşın takıldığınız noktalarda bizlere yorumlar evresinden ulaşabilirsiniz.

Hem erişkin hem bebek örgü boyutları ve ayarlaması amacıyla gövde tablosunu kullanabilirsiniz. Sitemizde erişkin ve bebek gövde tablosu olmak üzere iki değişik tablo mevcuttur.

Bebek yeleği battaniye hırka erişkin örgüleri amacıyla ideal. Hem de kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelmesini diliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.