Güzel Erkek Bebek Yeleği Yapımı

28.03.2020
2.514
Güzel Erkek Bebek Yeleği Yapımı

Güzel Erkek Bebek Yeleği Yapımı
Güzel erkek bebek yeleği yapımı tığ işi örgü yöntemi sevenler amacıyla şık ve görselliği harika olan bebek yelek yapımını sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Yelek modelimiz yeni öğrenmek isteyen hanımlarımız amacıyla gerektiğince basit bir modeldir. Video anlatım sizlere gerektiğince yarar sağlayacaktır.
Erkek bebekler amacıyla yelek modeli arayan arkadaşlarımız amacıyla modelimiz gerektiğince şık tığ işi modelidir. Farklı renklerde ve dilediğiniz zincir miktarını kullanarak büyüklüğünü ayarlaya bilirsiniz. İlk yelek yapacak olan hanımlarımıza ideal model olduğunu düşünüyorum..
Yeni yelek yapılışlarında yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..
Güzel erkek bebek yeleği yapımı
İki renk ip tercih edilmiştir.
İstediğiniz ip ve tığ seçimi yapabilirsiniz.
İlk olarak dar ön yapımından başlayalım.
Trabzan yöntemi uygulanmıştır.
Ön kısımlarda 30 ve 48 zincir kullanımı
Arka içersinde 75 zincir kullanılmıştır.
İlk olarak 33 zincir çekerek her zincir üstüne çift trabzan yapalım. Toplamda 5 zincir çekelim arada iki boşluk bırakıp çift trabzan yapalım sırayı tamamlayalım..Model bir sıra trabzan ve kafes yöntemi ile devam eden modeldir. Aynı teknik ile arka ve engel olur yapılmaktadır. Sizlerde modelimizi beğendiyseniz video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimi iletiyorum.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.