Günlük Küçük Çanta Yapımı

27.08.2023
255
Günlük Küçük Çanta Yapımı

Yazlık küçük bir çanta modeli anlatımı ile karşınızdayız bugün. Dışarı çıkarken telefon ya da anahtar gibi minimal eşyalarınızı taşımak için tam gereken büyüklükte. Kısa sürecek işleriniz için dışarı çıkarken bu çanta sayesinde yanınızda kocaman çantaları taşımanız gerekmeyecek.

Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalının anlatımı ile öreceğimiz çanta modelini çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Daha önce örgü deneyiminiz çok az olsa da anlatım videosu sayesinde zorlanmadan örebilirsiniz.

Çantayı yaparken yarım yumak pamuklu yumuşak bir ip kullanılmıştır. Orta kalınlıkta bu ip ile örerken de tabi ki ipimize uygun numara tığ kullanıyoruz. Modelde bozulmalar ve çanta boyutunda değişiklikler olmaması içi bu çok önemli bir detay.

Anlatım videosunda tek renk ip ile çalışılmıştır. Sizler tercihinize göre bir kaç farklı renk ip ya da geçişli ipler de kullanabilirsiniz.

Bu güzel anlatımından dolayı Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bunun gibi içeriklerin devamı için videoyu beğenip kanala abone olmayı unutmayın. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=xJGX5YoM6HA&t=9s

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.