FARKLI İĞNE OYASI İŞLEMESİ

01.02.2021
3.713
FARKLI İĞNE OYASI İŞLEMESİ

FARKLI İĞNE OYASI İŞLEMESİ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa iğne oyası örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve dilerseniz de sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine tercih edip işleyebileceğiniz bu  Farklı İğne Oyası İşlemesini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla sunanın oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renkli ipler ile yada evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel oya modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir yeni iğne oyalarından olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Yeni Tülbent İğne Oyası İşlemesina bakmadan geçmeyin lütfen.

Sunanın el işleri Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizlere emek emek derledikleri bu Farklı İğne Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Farklı İğne Oyası İşlemesi Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.