EN KOLAY TIĞ OYASI ÇEŞİDİ

16.02.2021
1.384
EN KOLAY TIĞ OYASI ÇEŞİDİ

EN KOLAY TIĞ OYASI ÇEŞİDİ

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa tığ oyası örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu En Kolay Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla oya ve dantel dünyası türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz yazma kenarına ya da fular kenarına da tercih edip işleyebileceğiniz bu yeni oya modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni tığ oyalarından olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Aksilik Tığ Oyası linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu En Kolay Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

En Kolay Tığ Oyası Çeşidi Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.