Dört Mevsim Yelek Modeli Yapımı

22.03.2020
4.739
Dört Mevsim Yelek Modeli Yapımı

Dört Mevsim Yelek Modeli Yapımı
Dört mevsim bayan yelek modelinin her detayını veren bir makale hazırladım. Örgüye yeni başlayanların en büyük sorunlarından bir tanesi de bir modeli yelek gerçekleştirme amacıyla kaç modele lüzumsinimi bulunduğudur.
Yaka ve koltuk kesimini nasıl yapacağınızı düşünmenize lüzum kalmayacak. Hem yelek amacıyla kaç model yapacağınızı hem modelin nasıl yapılacağını hemde yaka ve koltuk kesiminin anlatımının yapıldığı videoları alt kısımda izleyebilirsiniz.
Pudra renginde ip kullanılmıştır. 3 numara şişle örülmüştür. Yelek 38-40 gövde amacıyladir. Yeleğin önleri 75 ilmekle başlanmıştır. Önce lastik örüp sonra modeli kurmalısınız. Yeleğin önleri 9 model ile yapılmış.
Arka gövde 11 model ile başlanmış. Arka parça 123 ilmekle başlanmıştır. Yeleğin yapımında alize süperlana classic kullanılmış. Kullandığınız ip ve şiş kalınlığı değişince ölçülerde değişecektir.
Ajurlu bir model olan dört mevsim örneğini Sevda hanımın anlatımı ile rahat rahat yapabilirsiniz. Bu model çeyiz amacıyla yelek gerçekleştirme isteyenlere tavsiye edeceğim bir model. Yeleğin pastel tonlarda bulunduğu amacıyla çok ağır görünüyor.
Sayfanın üst kategori alanında yelek modellerine tıklayıp paylaştığım bütün yelek anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Tam ayrıntılı çoğu yelek anlatımının yanısıra yelek gerçekleştirme amacıyla ideal olan modellerin anlatımları nada bakarak bir model bulabilirsiniz,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.