Dilimli Bebek Yeleği Yapımı

21.12.2020
1.092
Dilimli Bebek Yeleği Yapımı

Dilimli Bebek Yeleği Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa 2020 şiş örgü bebek yelek modelleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki son dönemlerde çeyizlik bebek örgülerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Dilimli Bebek Yeleği Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Elif Pirenvise Bebek Örgülerine çok ama çok yakışır olan ve evinizde kalan iplerden ya da kendi zevkinize göre dilediğiniz renkte tercih edebileceğiniz bu dilimli bebek yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Örgü Bebek Yelek Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Şişle İki Renkli Kolay Bebek Yeleği Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Elif Pirenvise Bebeğim Örgülerim Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Dilimli Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Dilimli Bebek Yeleği Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.