Amigurumi Ayçiçeği Yapımı

14.02.2021
1.668
Amigurumi Ayçiçeği Yapımı

Amigurumi Ayçiçeği Yapımı

Amigurumi Ayçiçeği Yapımı değişik güzel dekoratif süsler gerçeklştirmeyi düşünüyorsanız. Evimizin bir köşesine ayçiçeğinin güzel renklerini taşıyarak harika görsellik katabilirsiniz. Ayçiçeği bölümünü anahtarlık olarak yapabilirsiniz. Veya buzdolabı süsü olarak değerlendire bilirsiniz.

El emekleri göz nurumuz, armağan amacıyla sayısal değeri paha biçilmiyor. Bugün ki konuğumuz amigurumi ayçiçeği yapılışı bizimle beraber oluyor. Sizlerde dilediğiniz boyutta yapabilirsiniz vazo boyuna ideal uzunlukta örerek şık bir bahar köşesi odanızda yarata bilirsiniz. Canlı renkler tercihi ederek gerektiğince güzel görselliği yakalamak mümkündür.

Anahtarlık kullanmayı seviyorsanız gerektiğince şık anahtarlık yapabilir. Ve bir çok sevdiğinize armağan edebilir genç kızlarımız bu tarz el emeklerini daha çok kullanmayı tercih ediyorlar.

Evinizin balkonu varsa bir köşesine renk renk orta bölümünü kara ip kullanarak yaparak sarı renkleri daha dikkat çekici olması sağlaya bilirsiniz. Tığ işlerini seven hanımlarımız gerektiğince severek yapabilecekleri video anlatımlı olarak izleyerek gerçekleştirme isteyen arkadaşlarımız rahatlıkla yapabilirler.

Yeni değişik el işlerinde görüşmek dileğiyle yaptığımız çiçeklerimiz gönlümüze en güzel çiçekleri açtırsın. Yapmayı düşünen arkadaşlara şuandan basit gelsin.HOŞÇAKALIN

Amigurumi Ayçiçeği Yapımı
Amigurumi ayçiçeği yapılışı amacıyla lüzumlu malzemeler

Bu dekoratif çiçeğimizin yapılışında 3 renk nako pırlanta ip markası tercih edilmiştir.

Bir oran ince tel kullanımı

İçini doldurmak amacıyla az oran boncuk elyaf gerekmektedir.

2 Numaralı tığ seçimi,

Yapılışı : Sap kısmından başlanan çiçeğimizin sapı istenilen uzunluğa geldikten sonra çiçek seksiyonuna geçiyoruz.

Ve yaprakları yapılırken alt ve üst kısım birbirine birleştiriliyor. Kapanmaya 3 yaprak kala kahverengi kısımı elyaf dolduruyoruz ki daha dolgun göründün.

En son yaprakları da yapıp çiçeğimizi bitiriyoruz.

El işi ve örgüler, tığ işi, amigurumi yapılışı ve daha değişik el işleri amacıyla linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşım olarak yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı amacıyla beğeni ve paylaşım gerektiğince önemlidir.

https://youtu.be/nikyp_eJOMM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.