Degrade Bere Tığ İşi Yapılışı

07.01.2022
217
Degrade Bere Tığ İşi Yapılışı

Degrade Bere Tığ İşi Yapılışı

Degrade bere tığ işi yapılışı kış aylarının vazgeçilmezi bereler. Bebek, çocuk, yetişkin, kadın, ve erkek bere modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Degrade bere modelini her yaş grubuna göre ilmek miktarını ayarlayarak ailecek aynı model üzerinden baba ve oğul, anne ve kız kombini oluşturabilirsiniz.

Biz video anlatımında 3 renk kullandık. İsteğe göre iki renk ya da dört renk ve daha çok ip alternatifi kaldırabilecek modeldir. Malzeme tercihi zevkinize ve elinizdeki imkanlara bağlıdır. Marka ya da ip çeşidi fark etmez. Tercihleriniz tarafında seçim yapabilirsiniz.

Tığ işi bu basit model hem çocuklar hem yetişkinler amacıyla idealdur. İstenilen ve ideal renklerde hazırlanarak kız erkek fark etmeksizin kullanabilirsiniz.

İster kendinize örebilir dilerseniz satış yaparak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Örüp satan arkadaşlara model olabilecek çoğu model sitemizde mevcuttur.

Bere ölçüm tablosu kullanarak dilediğiniz yaşa uyarlayabilirsiniz. Başlangıç alanı her yaş amacıyla aynıdır. Sonrasını ayarlarken videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Takıldığınız noktaları video altındaki yorumlar alanına aratarak cevap bulabilirsiniz.

Sitemizde bunun gibi çoğu model ve anlatımı bulunmaktadır. Diğer bere modelleri amacıyla de linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelmesini diliyoruz.

Degrade Bere Tığ İşi Yapılışı

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.