DEĞİŞİK İĞNE OYA MODELİ İLE YAPILIŞI

22.11.2020
2.164
DEĞİŞİK İĞNE OYA MODELİ İLE YAPILIŞI

DEĞİŞİK İĞNE OYA MODELİ İLE YAPILIŞI

Sevgili örgü sevenler bu sayfama iğne oyasıyla devam etmek istedim yeni ve çok değişik bir iğne oya madeli ile anlatımını sizlere düşünce olsun istedim.

Anlatımı yabancı olan bu iğne oya modeli ben izledim basit bir numune umarım sizlerde bu güzel iğne oyasını beğeneceksiniz yapılış anlatımı anlayamaz iseniz iğne oya yapanlar amacıyla basit bir oya olduğunu düşünüyorum ben videoyu izledim ve yapılışını siz oya sevenler gerçekleştirme dilerseniz izleyerek yapabilir olduğunu düşünüyorum şayet yapamaz olursanız bana yorumlardan haberdar ederek sizlere Türkçe anlatım yaparım.

İnci boncuk kullanarak harika bir oya görsel oldu bence çok değişik bir oya sizinde beğeneceğini umarım yapılış teknik olarak her vakit videoyu izlemenizi tavsiye ederim ya işte bir iğne oyası ancak yapılışı değişik olduğunu düşünüyorum.

İğne oya yapılışı bile iğne tutuşu değişik ve sanki daha basit bu iğne oya yapılışı bu benim fikrim sizlerde bunun la alakalı düşüncelerinizi yorumda beklerim.

Oyaları ayrı ayrı renkle bende şahsım yapacağım şayet yapamaz olursanız yardımcı olurum de yapılırsa harika bir tülbent oyası olacağını düşünüyorum siz oya severler denemenizi tavsiye ederim şimdi bu güzel oya modelini beğenip yapacak olan oya sevenlere şuandan basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.