DALGA ÖRGÜ MODEL YAPIMI

11.01.2021
1.134
DALGA ÖRGÜ MODEL YAPIMI

DALGA ÖRGÜ MODEL YAPIMI

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa yelek örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu İki Şiş Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla canselin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu yeni örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir güzel yelek modellerinden olan ve evvelsin de sitemizde yayınladığımız başka bir Pembe Yelek Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Canselin örgü dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu İki Şiş Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş Yelek Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.