CROP HIRKA ÖRGÜSÜ YAPIMI

13.03.2021
6.298
CROP HIRKA ÖRGÜSÜ YAPIMI

CROP HIRKA ÖRGÜSÜ YAPIMI

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa hırka örgüleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Çrop Hırka Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla elişleri örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni hırka modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel hırka modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Bayan Hırka Örgüsüne bakmadan geçmeyin derim.

Elişleri Net Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Çrop Hırka Örgüsü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Crop Hırka Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.