Çok Kolay Ve Şık Tığ İşi Patik

23.01.2021
2.453
Çok Kolay Ve Şık Tığ İşi Patik

Çok Kolay Ve Şık Tığ İşi Patik

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa çok basit patik modelleri tipleri örmek isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra ayaklarınızda çok şık duracak olan bu Çok Kolay Ve Şık Tığ İşi Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Nihalin Örgü Dünyası Kolay türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı düşündüğüm bu Tığ İşi Patik Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden keyifle örüp bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde paylaşım yaptığımız başka bir Tığ İşi Patik Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Fıstıklı Su Taşı Örnekli Patik Yapımına bakmanızı rica ediyoruz.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Çok Kolay Ve Şık Tığ İşi Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Kolay Ve Şık Tığ İşi Patik Modeli Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.