Çeyizlik Yeni Patik Modeli Yapılışı

12.03.2020
3.978
Çeyizlik Yeni Patik Modeli Yapılışı

Çeyizlik Yeni Patik Modeli Yapılışı
Tığ İşi Motifli Çeyizlik Yeni Patik Modeli Yapılışı konulu içeriğimizi inceliyorsunuz, örgü çeyizlik bayan patik modeli satışı yapan ya da armağan hedefli örmek isteyen hanımlardan gelen istekler tarafında yeni model bayan patik örneklerinin videolu olarak baştan sona kadar anlatımını yaptık. Tığ İşi Motifli Çeyizlik Yeni Patik Modeli Yapılışı videosuna alçakta paylaştık, kesinlikle videonun sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. İzledikten sonra yorum yapıp paylaşırsanız çok seviniriz.
Son Moda Tığ İşi İncili Patik modeli yapılış videosuna göz atmanızı tavsiye ederiz. Örgü kozalak örneğini hatırlatan patik modeli bilhassa İnstagram da çok beğenildi.
Örgü patik modelleri kategorisinde bir birinden güzel çeyizlik bayan patik modelleri ve videolu anlatımları paylaşılmaktadır. Patik modeli aradığınızda bu kategoriyi takip etmenizi öneririz.
Ayak bileğine bağlamalı patiğimize kordon ip de yaptık daha şık görünmesi amacıya. 6 adet motif den meydana gelen bir patik modelidir, bu sebeple patik modelinin ismine motifli patik dedik. Bütün detaylarını bu video da verdik arkadaşlar, patik yapımı amacıyla ilk motifimizi örerek başlayacağız asli olan motif yapacağız. 0 numara tığ kullandık 2.10mm kalınlığında, dokusu olan ip kullandık siz rastgele bir ip kullanabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.