Çam Dalı Yelek Yapımı

18.02.2021
1.689
Çam Dalı Yelek Yapımı

Çam Dalı Yelek Yapımı

Çam dalı yelek yapımı ister çeyizlik ya da sipariş amacıyla yapabileceğiniz güzel tığ işi yelek modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi yelek modelleri yapılışı şahsa göre tercih edilmezi değişebilir. Şiş örgü ve tığ işi bayan yelekleri örgü grubunda en çok oluşturulan el işleri arasında yer almaktadır.

Bayan yelek modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Farklı numune ve teknik ile adedi gerektiğince çok oluşturulan yelek modelleri olmaktadır. Günlük hayatımızda yelek tüketimi kıyafetler arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Genellikle el emeğini sevenler sipariş sunarak yelek modelleri dolaplarında yer almaktadır.

Yelek modelleri şiş numuneleri de çok beğenilenler arasında yer almaktadır. Model alternatifi ve yaka ve kol kesimi daha değişik olmaktadır. Ön kısım ayrıntıyı tığ işi modeline göre biraz daha zor diyebileceğimiz işçiliği olmaktadır. İkisinde güzelliği ayrı olmaktadır. Tığ işi yelek numuneleri uzunluğu biraz daha çok olmaktadır. Yazlık yelek numunelerinde daha salaş ve delikli numuneleri bulunduğu amacıyla tığ işi yelekler biraz daha çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kışlık yelek modeli daha çok şiş örgüleri arasında yer almaktadır. Sayfa içeriğimize bakarak yelek numunelerini seçebilirsiniz.

Çam dalı yelek yapımı
İp tercihi sizlerin beğenisine kalmıştır. Model anlatımında simlip seçilmiştir.

İp ve ellerinizin yatkınlığına göre tığ seçimini yapabilirsiniz.

Yapılışı: ilk olarak ön kısımdan başlıyoruz. Alt lastik bölümünü otuz yedi adet kutu yapıyoruz. Arka kısım amacıyla 150 zincir adedi hazırlayıp bir zincir atlayıp diğerine batarak kutu oluşturuyoruz. Toplamda 75 kutu yapmış oluyoruz ve üç sıra örelim. Model kurulumuna geçiyoruz. Modelin sayı ölçüsü ve detayları video anlatımda mevcuttur. Detaylar ve yapımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Örgü, bayan yelek modelleri, çeyizlik yapımı, yelek modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.