TIĞ İŞİ ÇİÇEKLİ BATTANİYE MOTİFİ

06.02.2021
2.023
TIĞ İŞİ ÇİÇEKLİ BATTANİYE MOTİFİ

TIĞ İŞİ ÇİÇEKLİ BATTANİYE MOTİFİ

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa battaniye modelleri arayanların muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki en kısa sürede ördüğünüzden sonra evinize de renk katacak olan bu Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifini sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Damlanın Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de gelinlik arifesinde ki kızlarınıza da çeyizlik örgüler niyetine tercih edip örebileceğiniz bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı battaniye modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Aşk Merdiveni Tığ İşi Bebek Battaniyesina bakmadan geçmeyin derim.

Damla Hobi Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek hazırladığı bu Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifi Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifi Videosu

https://youtu.be/TT9YJLik6Is

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.