BLUZ BAKLAVA DESEN ÇALIŞMASI

13.12.2020
859
BLUZ BAKLAVA DESEN ÇALIŞMASI

BLUZ BAKLAVA DESEN ÇALIŞMASI

Etek modeli olarak ve Yazlık bluz olarak çalışacağımızı düşünüyorum arkadaşlar bu güzel modeli kıyı gezmelerinde bikini üstlerinde kullanabileceğimiz çok güzel ve bir o kadar da basit bir model bulunduğunu sizlere konuşmak istedim.

Desen çalışmasında yalnızca şiş ve düz örgü olarak çalıştım kaç ilmek yapmam gerekiyor bozukluğuza gelince her bireyin çalışacağı gövde değişik bulunduğu amacıyla sayı olarak vermek istemedim yalnızca düşünce olarak görselde görüldüğü etek modelinin 2 yumak olarak bitirdiği mi konuşmak isterim.
Ajurlu baklava deseni ölümü çalışırken eteğin üzerine Kombin olarak görselde sizlere konuşmak amacıyla bu şekilde paylaşmak istedim.

Üstüne dilediğiniz ajurlu bluz çalışmaları yapabilirsiniz eteği şiş ile Ördüğüm amacıyla üstünü de şiş örgü gerçekleştirme istedim.

Etek çalışması ve bluz çalışmasını aynı görsel olarak tığ işi de yapabilirsiniz.
Arkadaşlar tığ işi olarak tekrar Trabzon çalışıp ajur yaptığımız yerde zincir çekerek aynı görseli yakalayabilirsiniz.

Üstüne baklava deseni gerçekleştirme dilerseniz tekrar tığ işi olarak baklava desen çalışması kanalım olan www.deryalifikirler.com da bulabilirsiniz.

Modelin Değişik olsun istersen tekrar kanalımı ziyaret ederek çoğu ajurlu değişik örgü modelleri bulunuyor oradan Bekir edinip Sizlerde bu görselde görüldüğü etek ve bluz çalışması gibi Sizler de yapabilirsiniz.

Ip içeriğine gelince Evet arkadaşlar evde kal bütün Dünyam evde kal bütün Türkiye diyerek Hepimiz evde evlerde iz ve ip bulma bozukluğu yaşayabilirsiniz ancak elinizdeki ipler yazlık bir çalışmaya uyumluysa Sizlerde bu modeli çalışabilirsiniz ve hem de rengarenk yapabilirsiniz Ben yalnızca Bu modelin görsel olarak size göstermek istedi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.