BEŞ ŞİŞ KOLAY PATİK ÖRGÜSÜ

03.02.2021
1.340
BEŞ ŞİŞ KOLAY PATİK ÖRGÜSÜ

BEŞ ŞİŞ KOLAY PATİK ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa patik örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla heyecanlandığım bu Beş Şiş Kolay Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla maviden örgüler türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz sevdikleriniz amacıyla ya da kızınızın çeyizi amacıyla örebileceğiniz bu güzel patik modelini umarım sizlerde keyifle örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir patik örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Tunus İşi Patikna bakmadan geçmeyin derim.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu Beş Şiş Kolay Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Beş Şiş Kolay Patik Örgüsü Videosu

https://youtu.be/uCklB6B8F2s

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.