Bebek Örgüsü Saç Bandı Yapımı

05.07.2022
1.113
Bebek Örgüsü Saç Bandı Yapımı

Bebek Örgüsü Saç Bandı Yapımı

Örgü toka modellerinde, saç bandı modellerinde ya da detaylı süslemelerde kullanacağımız örgü modeli tanımı derledik. Tam 3 değişik desende bebeklere çok yakışacak örgü saç bandı modelleri. Saç bandı yapımında evinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Renk renk tokalar örebilirsiniz. Eğer satış yapıyorsanız kesinlikle bu modelleri ördüğünüz modeller arasına eklemelisiniz. Örgü gül modellerinden ve 2 değişik şekilde ördüğümüz örgü fiyonk modellerinden derledik tokayı. Yine detaylı örgü çiçek modelleriyle tokalar örebilirsiniz. Tokaları, saç bantlarını örerken boncukları, deniz kabuklarını, püskülleri, detaylı aksesuarları süslemek amacıyla kullanabilirsiniz. Örgü saç bandı modellerinde yerinde süslemeler örgümüzü daha şık duruma getirecektir. Son vakitlerde motifli saç bandı modelleri, örgü çıt çıt tokalar çok popüler. Kız çocuklarında çok kullanılıyor. Örneğin zara üçgen saç bandı yapılışı çok sevdiğimiz motiften oluşuyor. Örgü çıtçıt toka yapımı ise papatyalı çok zarif bir model. Daha değişik örgü modelinden meydana gelen bir saç bandı arıyorsanız makrome bebek saç bandı nasıl yapılır bir göz atmalısınız.

Fiyonklar ve çiçeklerle hazırlanmış 3 değişik desende saç bandı modeli yapılışı derledik. Hem rengi hem de modeli çok güzel. Videoda bahsetmiş olduğumuz örgüleri bebek örgü modellerini süslemek içersinde kullanabilirsiniz. Örneğin çok şık örgü kemerler, bebek hırkalarına kol uçlarına süslemeler yapabilirsiniz. Elbiseleri, etekleri süsleyebilirsiniz.

Çok güzel görünüyorlar değil mi. Örgü gül yanısıra küçücük yaprakları, incili fiyonklar çoğu yerde kullanılabilir. Şimdi bebek örgü saç bandı yapımını öğrenelim.

https://youtu.be/plpYXP_qYik

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.