Bebek Bot Patik Yapılışı

16.11.2020
2.222
Bebek Bot Patik Yapılışı

Bebek Bot Patik Yapılışı

Bebek bot patik yapılışı annelerimizin en çok aradığı güzel kullanımı kolay bebek patik modelleri olmaktadır. Canimanne.com sayfamızda değişik patik modellerini bulabilirsiniz.

Kış aylarında gerektiğince çok olarak örgü modelleri araştırılıyor. Farklı değişik el işleri hanımlarımızın tercihi oluyor. Annelerde küçükler amacıyla hem güzel, rahat ve ayağına tam oturan patik modellerini seçimleri arasında oluyor. Bebek bot patik modelimize bakmayı unutmayınız.

Kıyafetlerine ideal renklerde yaparak daha şık giyinmelerini sağlaya bilirsiniz. Uyumlu giyime ilgi eden annelerimiz değişik ip seçimleriyle ahengi yakalaya bilirsiniz.

Yani yapmayı, öğrenmeyi isteyen arkadaşlarımız video anlatımını izleyerek rahatlıkla yapabileceği bir modeldir. Video anlatımlarımız model yapımında gerektiğince yararlı olmaktadır.

Bir çok modelimiz mevcuttur, sizler amacıyla en güzel örgü modellerini paylaşmaya çalışıyoruz. İnşallah beğenilerinizi alıyoruzdur. Yani örgü, patik modellerinde beraber olma dileğiyle hoşçakalın.

Bebek bot patik yapılışı
Bebek bot patik modeli detayları ve yapılışı
Burgulu Bebek botu yapımı

2-3 yaş arası çocuklar amacıyla idealdur

Bu patik modelinde 2 renk ip kullandım sizde isteğe bağlı ip tercih edebilirsiniz.

Malzemelerim Nako elit babay iki renk

3 Numara tığ tercih edilmiştir.

Yapılışı taban dan başlıyoruz 54 ilmek atarak başlıyoruz her ayak numarası amacıyla 4 ilmek ekleyip ya da çıkartabilirsiniz.

Tabandan 54 ilmek atarak başlıyoruz topuk ve parmak tan artırmalar yaparak 7 diş haroşa örüyoruz pembe ipimizi bağlayarak kıyı bölümünü oluşturuyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.