Babet Patikte Yeni Modeli

17.11.2020
1.807
Babet Patikte Yeni Modeli

Babet Patikte Yeni Modeli

Sevgili örgü sevenler bugün sizlere evde patik ya da ayakkabı g;bi giyebileceğiniz çok güzel tığ işi bir patik yapılışından sizlere düşünce olsun istedim.

Tığ işi bilenler ya da tığ işi patik yapanlar amacıyla çok basit bir model ancak patik yada tabanını yapınca ev ayakkabı olabilecek bir örgü modeli olarak siz örgü sevenlere düşünce olsun istedim.

Çeyizlerde ev ayakkabısı olarak yapılır bende sizlere gelin kızlar ev ayakkabı tipi patik modelini yapmaları içi;n bu güzel modeli sundum yapmanız basit olsun diye anlatımını da video olarak düşünce edinin istedim umarım bu video anlatımdan sizlere yardımcı olabilirim.

Arkadaşlar bu güzel modellerden patik olarak farklı model dilerseniz sayfamda bulabilirsiniz yeni ve farklı modellerden haberdar olmak dilerseniz takip etmenizi tavsiye ederim.

Ayakkabı olarak da bunu yapabilirsiniz tabanlık alarak yapabilir bir örgü modeli olduğunu düşünerek sizlere düşünce olsun diye paylaşmak istedim .

Arkadaşlar bu modeli video anlatımını izleyerek hem yapılışını hemde yapılış farklı tekniklerden bilginiz olur her vakit video anlatımlar mühim olduğunu söylerim umarım bu fikrime sizlerde katılıyorsunuz.

Bu güzel patik ya da sosyete ayakkabı olarak gerçekleştirme isteyen örgü seven arkadaşlara şuandan basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.