ANLATIMLI TIĞ İLE BAYAN YELEK YAPIMI

29.12.2020
1.274
ANLATIMLI TIĞ İLE BAYAN YELEK YAPIMI

ANLATIMLI TIĞ İLE BAYAN YELEK YAPIMI

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa çok basit örgü yelek modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Anlatımlı Tığ İle Bayan Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Örgü Aşkım türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine ve üstünde ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Örgü Yelek Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Örgü Yelekleri 2020 çeşitlerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Güzel Ve Kolay Bayan Yelek Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla anlattıkları bu Anlatımlı Tığ İle Bayan Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Anlatımlı Tığ İle Bayan Yelek Yapılışı Videosu

https://youtu.be/p_Eivs0BSF4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.