ANLATIMLI ÇEYİZLİK ÖRGÜ YELEK

09.01.2021
2.650
ANLATIMLI ÇEYİZLİK ÖRGÜ YELEK

ANLATIMLI ÇEYİZLİK ÖRGÜ YELEK

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa tığ ile zincirli bayan yelek modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren ilk fırsatta gerçekleştirme amacıyla sabırsızlanacağınız bu Anlatımlı Çeyizlik Örgü Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tam manasıyla Gülümseten Marifetler Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renkler ile ya da evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Farklı Yelek Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Sevilen Örgü Yelek Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İle Yelpaze Yelek Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla anlattıkları bu Anlatımlı Çeyizlik Örgü Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Anlatımlı Çeyizlik Örgü Yelek Yapılışı Videos

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.