Orkide çiçeği uçuşan kelebekler

16.09.2020
987
Orkide çiçeği uçuşan kelebekler

TASARIM ORGUTARİFLERİ ORKİDE ÇİÇEĞİ İLE UÇUŞAN KELEBEKLER LİF MODELLERİ

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel yeni dizayn Orkide çiçeği ile uçuşan kelebekler lif modelinin yapılışını hazırladım.

Görseli ile harika olan bu güzel lif modeli çeyizinize ve sipariş üzerine çalışan arkadaşlar amacıyla uygun bulunduğunu düşünerek sizlere sundum.

Orkide çiçeği uçuşan kelebekler malzemeleri
Çiçek yapılışında lif çalışmasında 4 renk lif ipi kullanıyoruz.
Yapılışı amacıyla ve ipleri kesmek amacıyla makas dikiş üzerine dikiş gerçekleştirme amacıyla dikiş iğnesi kullanıyoruz.
Orkide çiçeği uçuşan kelebekler lif modeli tarifi
Orkide çiçeği yapılışında yapılışında an evvelce orkideyi çiçeğimizi hazırlıyoruz yaprak tekniğiyle çalıştığımız Trabzon çalışması yaparak evvelce çiçeklerimizi ortasına çiçeğini yapıp birleştiriyoruz.

Ve Gizem’in olarak da dilediğiniz rengi kullanabilir zemin Yıldız görüntülü baklava dilimli lif hazırlıyoruz
Tam Detay yapılışına gelince görsel bakarak ve video anlatımına izleyerek daha basit yapacağınızı düşünüyor Bir de izlemeye öneriyor
Evet arkadaşlar Bir evvelceki Sayfamda da farklı yeni dizayn lif modeli hazırlamıştım Bugün de sizlere tekrar çok güzel farklı yeni dizayn lif modelini sundum.

Umarım Bu modelde diğer modellerde bulunduğu gibi beğenip yapacaksınız çok sipariş alacağınızı düşünüyorum görseli harika olan bu güzel lif modelini güzel yorumlarınızı bekliyor
Yine farklı modelleri bakıp düşünce edinmek dilerseniz ve diğer modelleri yapılışına bakmak dilerseniz kanalım olan orgu tariflerini ziyaret ederek ve sayfamızı ziyaret ederek lif modellerine bakıp yeni düşünceler yeni dizaynlar bulabilirsiniz.

Bugün modeli beğenip gerçekleştirme isteyen bütün örgü lif sevenlere şuandan basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.