Ajurlu Saç Örgülü Atkı Modeli

11.08.2020
2.017
Ajurlu Saç Örgülü Atkı Modeli

Ajurlu Saç Örgülü Atkı Modeli
Bebekler amacıyla harika model seçeneklerini derlediğimiz sitemizde, bu konumuzda da çok şık ve benzersiz bir modeli sizlere sunuyoruz. Hepinizin beğeneceği ajurlu saç örgü modeli atkı ve bere takımını sizler de çok seveceksiniz. Kolay yapımı ve şık duruşu ile yeni doğanlar amacıyla de harika bir armağan olacağını düşünüyoruz.
Ajurlu Burgulu Atkı Örneği Nasıl Örülür?
Gelelim modelin yağını ana hatları ile anlatmaya.
Bebe yünü ve ideal şiş ile 3 ilmek ile modele başlıyoruz.
Ajurlu Saç Örgülü (Burgulu) Atkı Yapımı
Modeli genişleterek devam edeceğiz. Ana ilmeğimiz ortada olan olacak, orta ilmeğin sağından ve solundan artarak gidecek.
Bu şekilde saç örgülü atkı modeli yapmaya başlıyoruz. Yeterli genişliğe ulaştığında modele ajur koyarak devam ediyoruz. Uzunluğunu istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Aynı şekilde çocuk yaşına göre modeli geniş ya da daha uzun yapabilirsiniz.
Ajurlu Saç Örgülü (Burgulu) Atkı Örneği
Uçlara ponpon takarak lüzumlu süslemeleri de yapabilirsiniz.
Dilerseniz aynı atkıya modeli kullanarak bere takımı da yapabilirsiniz. Bu şekilde daha kullanımı kolay ve şık bir bebek atkı bere takımı yapmış olursunuz.
Saç Örgülü Atkı Modeli Videolu Anlatım
Modellerimizin videolu açıklamalarını iletmemiz sizler içersinde büyük rahatlık oluyor. Modeli görerek örmek daha kolay. Genellikle ajurlu atkı modeli yapacaksanız, videodan bütün adımları izleyebilirsiniz. Bu sayede modelin kurulumu ve sonlandırılmasını da başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.