AHUDUDU YELEK ÖRGÜ MODELİ

30.01.2021
2.151
AHUDUDU YELEK ÖRGÜ MODELİ

AHUDUDU YELEK ÖRGÜ MODELİ

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa şiş örgü yelek modelleri severlerin muhakkak ama muhakkak kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve inşallah yapılışı da bir o kadar çok zarif olan bu Şişle Ahududu Yelek Örgü Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Tam manasıyla Elişleri Net Yeleklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve çeyizlik örgüler niyetine de yapabileceğiniz bu Ahududu Yelek Modelini umarım sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemize eklediğimiz başka bir Yeni Sezon Yelek Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğenip örmeyi tercih ettikleri bu Şişle Yağmur Taneleri Bayan Yelek Örneği Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Elişleri Net Youtube Kanalına içten dille ve kesintisiz şekilde anlattığı bu Şişle Ahududu Yelek Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Şişle Ahududu Yelek Örgü Modeli Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.