Açelya Kese Lif Modeli Yapılışı

13.01.2022
71
Açelya Kese Lif Modeli Yapılışı

Açelya Kese Lif Modeli Yapılışı

Çeyizlik lif modelleri her genç kızın hayallerinden ve en çok ilgi gören çeyizlik türlerindendir, basit örülebilen lif modeli bulmakta zorlanan siz kıymetli örgü sevenler amacıyla Açelya çiçeği lif modeli adını sunduğumuz bu güzel lif örneğinin yapılışını videolu olarak paylaştık.

Kese lif örnekleri yuvarlak lif modeli en çok tercih edilen lif modeli çeşitleridir, fakat grup lif örneği çeyizlerin yanısıra çok şık görünmektedir. Kese lif modelleri 2022 yılının en güzel lifi olarak bu modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kese lif modeli basit örmenize yardımcı olacak bu video ile ilgili her türlü yorum ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir birinden güzel kese lif modelleri yapılışı amacıyla lif modelleri kategorisine tıklayıp binlerce lif modelinin videolu anlatımına ulaşabilirsiniz.

Çiçekli kese lif modelleri ve yapılışları anlatımlı yüzlerce videomuz bulunmaktadır. Bulamadığınız lif modeli videoları amacıyla @canimannecom facebook ve instagram sayfalarımıza yorum yapabilirsiniz.

Açelya grup lif modeli anlatımını yapan örgü merakı kanalına teşekkür ederiz. Kendisine destek vermek amacıyla kanalını ziyaret edebilir ve abone olabilirsiniz.

Bu harika lif modelini örmek isteyen herkese basit gelsin.

https://youtu.be/XWMrHQ1sVX4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.